Decor Prostavbu palubka - na podhledy a fasády (fólie)

Popis a vlastnosti plastové palubky:

Pod obchodním názvem "Palubka" dodáváme systém exteriérových plastových obkladů firmy Prostavbu, obecně označovaných jako plastové palubky. Ten je tvořený komůrkovými lamelami opatřenými perem a drážkou pro snadnou a přesnou montáž a ukončovacími profily pro začištění a dokonalý vzhled obkládaných ploch. Obkladové lamely i ukončovací profily jsou vyrobeny z kvalitního stabilizovaného tvrzeného PVC a buď probarveny přímo v hmotě nebo kašírované odolnou MBAS fólií v atraktivních dekorech.

Systém plastových obkladů "Palubka" nahrazuje klasické dřevěné palubkové obklady a nabízí kompletní řešení především pro obkládání podhledů konstrukcí krovu a nadstřešních konstrukcí staveb (vikýřů, apod.). Lze jej však použít i na jiných částech staveb, zcela v souladu s vašimi potřebami. Obklady jsou přímo určeny pro použití v exteriéru, ale lze je samozřejmě použít bez omezení i v interiérech staveb.

(untitled)   (untitled)          

                                          (untitled)                   

Hlavními přednostmi plastové palubky v porovnání se dřevem jsou :

  • snadná a rychlá montáž bez nároků na speciální vybavení
  • skutečně dlouhá životnost a odolnost vůči mrazu i UV záření
  • bez potřeby dodatečné povrchové úpravy (nikdy nebudete natírat)
  • velmi malá plošná hmotnost - nepřitěžuje podhled, snadno se manipuluje
  • prakticky žádné nároky na dodatečnou údržbu


Plastové palubky kašírované fóliemi :

Jako novinku jsme pro vás připravili plastové palubky kašírované (=potažené) vysoce kvalitními fóliemi Renolit nebo Hornschuch. Tyto fólie jsou určené pro použití v exteriéru a obsahují kvalitní UV filtry. Na všechny fólie poskytujeme proto 5-ti letou záruku. Jsou odolné proti poškrabání a snadno omyvatelné. Palubky v provedení "Zlatý dub" a "Ořech" máme skladem k okamžitému odběru, ostatní dekory fólií jsou na objednávku s dodáním do 2-4 týdnů.

Kromě vyobrazených dekorů nabízíme dalších 40 fóli, od nejrůznějších imitací dřevin, přes řadu klasických barev až po exluzivní fólie imitující hliníkové plochy.