Ploty z plastových profilů - probarvené, foliované

Popis a vlastnosti plastových plotů :

Plastové profily, které používáme pro systémy oplocení a zábradlí jsou vyrobeny z tvrzeného vytlačovaného PVC a odpovídají nejpřísnějším evropským normám. Tyto profily jsou díky prostorové konstrukci dostatečně tuhé a tvarově stálé, mají odolný povrch a jsou barevně stálé (obsahují UV filtr). Nejlepším argumentem je pak skutečnost, že se vyrábějí již řadu let, a jsou tak i dlohodobě prověřené reálnými podmínkami. Naše firma se prodejem plastových plotových profilů jakožto i výrobou a montážemi kompletních plotů intenzivně zabývá již od roku 2002.

(untitled)   (untitled)   (untitled)

                            (untitled)        (untitled)                                                          

 
Vysoká kvalita použité suroviny zaručuje maximální odolnost vůči vnějším klimatickým vlivům a umožňuje po- užití i do extrémních podmínek (déšť, mráz, sluneční záření, sníh). Profily přitom nemají žádné nároky na dodatečnou povrchovou úpravu (nemusí se natírat) a ani po mnoha letech neoxidují a téměř nemění barvu.

Široká škála jednotlivých typů profilů umožňuje individuální řešení oplocení včetně výroby vrat a branek. Kompletní plotová pole pak lze montovat jak do originálních plastových sloupků, tak i ke zděným či betonovým konstrukcím.

Hlavními přednostmi plastových profilů v porovnání se dřevem jsou :

 • Ploty vyrobené z plastových profilů vypadají velmi esteticky, mají příjemný, hladký povrch, který nejen stále dobře vypadá ale i výborně odolová znečištění. V naší nabídce je několik barevných provedení, od bílé až po imitace přírodního dřeva, takže je snadné zvolit plot, který se bude nejlépe barevně hodit k vašemu domu.
 • Montáž plastové plotu je velmi rychlá a snadná, samotné profily lze snadno opracovávat, vrtat a spojovat. Vzhledem k jejich nízké hmotnosti se s nima také lehce manipuluje. Přitom hotový plastový plot je jako celek velmi pevný.
 • Plastový plot prakticky nevyžaduje vůbec žádnou údržbu. Maximálně ho můžete v případě většího znečištění (je-li například u prašné komunikace, apod) dle potřeby umýt nebo ostříkat vodou. Na rozdíl od dřevěnných materiálů vás nečeká žádné pravidlené broušení a obnovování nátěrů.

Plastové ploty nabízí tyto největší přednosti :

 • dlouhodobě perfektní vzhled
 • minimální nároky na údržbu
 • velmi dlouhou životnost
 • snadnou manipulaci a montáž

 
Možnosti dodávky plastových plotů :

 • Kompletní plotová pole, brány a branky          
  Vyrobíme vám kompletní plotová pole, otvíravou bránu či branku, včetně potřebného příslušenství, z plastových plotových profilů z naší nabídky. Vše vyrobíme dle vašich požadavků, přesně na míru.
 • Plotové plaňky nařezané na míru (plotovky)                        
  Pokud potřebujete na stávající konstrukci jen vyměnit staré plotové plaňky (plotovky) za nové, nabo si plotové pole chcete zkompletovat sami, nabízíme vám výrobu plotových planěk (plotovek) přesně na míru, v barvách, délkách a s krytkou, kterou si vyberete.
 • Plotové profily v celých délkách                      
  Pokud si chcete plotové pole vyrobit sami a nevíte ještě přesně jaké délky planěk budete potřebovat, nebo ať už plánujete použít naše profily na cokoliv jiného, prodáme vám všechny profily z naší nabídky za výhodné ceny v šestimetrových délkách.
   

Barvy plotových profilů (plotovky) :

Nabízíme vám celkem pět barevných variant plotvých profilů, které jsou probarvené v hmotě a jeden plotový profil potažený vysoce kvalitní fólií Renolit.

Zde zobrazené vzorové barvy jsou reprodukce a mohou se lišit od originálů. Jejich barevné podání je také ovlivněné nastavením vašeho monitoru.