O nás

Potřebujete-li plastové palubky, vyplatí se Vám u nás objednat si realizaci a montáž , nabízíme nejen nejnižší ceny, ale i nejširší sortiment na trhu, přitom prodáváme pouze kvalitní plastové palubky od renomovaných výrobců.

Materiál i montážní firma je v programu :

Zelená úsporám

Nyní můžete při použití montovaných provětrávaných systémů zateplení fasád SolidBRICK, SolidSTONE a vinyTherm  výrazně  ušetřit  na  zateplení  domu. Komplexní informace jak postupovat při žádosti o získání dotace z programu MŽP naleznete na stránkách  ZELENÁ ÚSPORÁM.
Dotační program Zelená úsporám iniciovalo Ministerstvo životního prostředí v dubnu 2009 s cílem ušetřit občanům výdaje za teplo, ozdravit ovzduší a snížit emise CO2.

Co nabízíme :

Fasádní systémy vinyTherm

Elegantní a přirozený vzhled dekorativních omítek a výhody odvětrávaných montovaných fasád v sobě kombinují fasádní systémy vinyTherm a vinyStone, dekorativní povrch z přírodních kamenů bude vašemu domu nejen slušet, ale bude ho i dokonale chránit.

Špaletový systém vinyCom

Profesionálně vyřešit napojení montovaných fasád na stavební otvory vám umožní náš špaletový systém vinyCom určený pro obložení ostění oken a dveří, každý detail bude perfektně vyřešen. 

SolidBRICK nebo SolidSTONE

Naše unikátní odvětrávané fasádní obklady SolidBRICK nebo SolidSTONE využijete ať už potřebujete zateplit celou fasádu nebo jen obložit vlhký sokl, spokojení budete vy i váš dům, přakvapí vás jejich praktičnost, velmi snadná a rychlá montáž, ale především jejich perfektní a elegantní vzhled, nyní navíc můžete při zateplení vašeho domu využít státní dotace z programu Zelená ůsporám.

Okenní parapety

Pro vaše okna vám zase dodáme okenní parapety všech typů a rozměrů, již nařezané na míru,  (máme venkovní parapety i vnitřní parapety, plastové, hliníkové i dřevotřískové) .

Plastové ploty

Naše zcela bezúdržbové plastové ploty vám dodáme vyrobené na zakázku a v několika barevných variantách, s montáží i bez ,nebo budete-li chtít, připravíme vám pro váš projekt jen plastové plotovky.

Twinson terrace

Na vaše terasy zase využijet nádherné dřevoplastové  desky Twinson, nikdy je nebudete muset natírat a budou i po letech vypadat stále stejně perfektně.

Traplast

Při úpravách okolí vašeho domu se vám budou hodit plastové zatravňovací tvárnice, plastové obrubníky, terasové desky, chodníky a nášlapy, různé plastové hranoly, desky, palubky či kůly vyrobené z materiálu TRAPLAST .